درب فلزی حیاط

درب فلزی حیاط

درب فلزی حیاط

Blog Article

منظور از ماندگاری عدم پوسته پوسته شدن رنگ و خش پذیری درب است. این درب ها نیاز به رنگ آمیزی مجدد نیز نخواهند داشت.

رنگ‌ها انواع گوناگونی دارد که انتخاب را بسیار سخت می‌کند؛ نکته‌ای که باید حتما مد نظر داشته باشید این است که رنگ مناسب برای آهن و فلز را خریداری کنید.

رنگ آمیزی دربها بستگی به سلیقه ی افراد داشته اما اصل مهم در رنگ درب آهنی بسته شدن درزهای برش آهنگری می باشد. معمولا کم توجهی به این موضوع باعث پوسیدگی دربها میگردد .

اگر بدنبال یک درب حیاط ساده و ارزان هستید، درب آهنی گزینه مناسبی می باشد.

یا حصارهای خار دار نیز می‌توانند به عنوان موانع فیزیکی عمل کنند و به شما وقت بیشتری برای واکنش به تلاش‌های نفوذ غیرمجاز بدهند.

همچنین رنگ درب چوبی متفاوت است که این خود جای بحث دارد. علاوه بر این یراق آلات مورد استفاده برای درب های چوبی قیمت بیشتری دارند، خصوصا دستگیره درب!

با استفاده از توانمندی های درب گستر می‌توانید از نخستین مدل های درب با جلوه ای ویژه از ظرافت، زیبایی و کیفیت برای ساختمان خود را انتخاب کنید.

گالری عکس درب های گوناگون برگزیده ای از درب های فلزی زیبا از طرح‌ های مختلف انواع درب می باشد.

پویانو

حالا باید این درب قدیمی خود را در درب حیاط مقابل رطوبت و باران و … محافظت کنید تا سال‌ها این رنگ آمیزی درب آهنی حیاط برایتان باقی بماند.

نصب دوربین‌های مداربسته در نزدیکی درب حیاط و محل‌های دیگری که احتمال نفوذ غیرمجاز وجود دارد، می‌تواند به شما امکان تشخیص وقوع وقایع ناخواسته و دسترسی غیرمجاز را بدهد.

توان به ساخت و نصب درب آهنی تلسکوپی، کرکره ای، درب کشویی، درب های

از طرفی دیگر درب های فولادی به سادگی دچار فرورفتگی بر اثر ضربه می شوند. هر خراشی که بر درب فولادی بیفتد به مرور زمان دچار زنگ زدگی می شود. به علت خاصیت انتقال گرمایی در فلزات وقتی سطح فولاد را لمس می کنید در زمستان احساس سرما و در تابستان احساس گرما می کنید.

حمل بار شما بستگی به ابعاد و تعداد سفارش ممکن است با وانت ، نیسان و یا کامیون انجام شود.

Report this page